Europe future fashion, koji je održan prošle i pretprošle godine u Splitu, postao je prepoznatljivi događaj za dizajnere diljem Europe. Ovaj europski festival mode dobio je odlične ocjene za sadržaj ali i izuzetno pozitivnu atmosferu od sudionika, medija i gledatelja.
Možemo reći s sigurnošću da je ovo jedan drugačiji modni događaj od ostalih u regiji. Europe future fashion daje priliku mladim dizajnerima diljem Europe da prezentiraju svoje kolekcije te surađuju s stručnjacima iz modne industrije.

EFF
Tijekom dva dana ove modne avanture razvijaju se nova poznanstva, razmjenjuju znanja i iskustva i što je najvažnije odvija se jedna izuzetno pozitivna atmosfera u kojoj užitak raditi.
Ove godine, Europe future fashion 2012 održat će se 14. i 15. srpnja 2012 u prekrasnom hotelu Le Meridien Lav
(http://www.lemeridienlavsplit.com/) u Splitu.
Kao novitet, ove godine se pozivaju i studenti svih Europskih škola dizajna da se prijave i pokažu svoje kolekcije. Najbolji od njih će osvojiti besplatno sudjelovanje jednom od Europskih fashion week-ova.
Koncept programa sadržavati će :
-modne revije
-radionice
-izložbeni prostor
– after party
Svi dizajneri koji smatraju da imaju „ono nešto“ , da su „drugačiji od drugih“ mogu se prijaviti preko web stranice www.europefuturefashion.com ili na mail info@europefuturefashion.com.
Leave a comment